Jazyková verze

Angličtina
18.4.2011
Oslava 100 let souboru Splendid v Moskvě

V Rusku velmi populární interiérový časopis Mezonin každoročně pořádá výstavu bytové architektury „Týden dekorace“ v moskevské státní výstavní síni Maly Manezh. Letošní výstava se konala od 8. do 12. 2011 června a náš exkluzivní obchodní partner Dom Farfora zde uspořádal prezentaci interiéru zaměřenou k oslavě 100. výročí nápojového souboru Splendid. Akce se zúčastnili bytoví architekti a zákazníci Domu Farfora, který v Moskvě nedávno otevřel již sedmou prodejnu. Rytec Vlastimil Selinger zde prezentoval mistrovství svého řemesla a zakoupené výrobky obohacoval monogramy zákazníků.


Splendid zářil v Madridu

Dne 5. dubna 2011 se v historických reprezentativních prostorách známého Casino de Madrid odehrála prezentace výroční kolekce Splendid 100, kde opět zazářily skleničky Splendid s monogramy španělského krále Alfonsa XIII., anglické královny Alžběty II. a tureckého prezidenta Abdullaha Güla. Limitované kusy z nové kolekce Splendid 100 se dočkaly skvělého ohlasu u všech návštěvníků prezentace, mezi které patřili představitelé španělského královského paláce, městské administrace Madridu, místní celebrity a zahraniční velvyslanci.

Foto: Karel Beran, velvyslanec ČR v Madridu (vlevo) a pan José Antonio Bordallo Huidobro, představitel španělského královského dvora (vpravo), váza Splendid s monogramem

Více fotografií z akce zde

Článek Velvyslanectví ČR v Madridu z presentace firmy Moser zde


Úspěch nové kolekce Moser v New Yorku

Ve dnech 12. až 15. dubna 2011 se konala pravidelná výstava v New Yorku zvaná Table Top. Křišťálové výrobky Moser fascinovaly návštěvníky novými odvážnými formami a barvami, které byly letos představené na veletrhu Ambiente ve Frankfurtu. Novinky z kolekce Fresh From Moser jsou ve Spojených Státech velmi populární a jsou zákazníky vyhledávány na všech výstavách, pořádaných partnerem Mosera v USA, firmou MGP.

 

 


Český design v Indii

Za podpory horní komory parlamentu České Republiky, společnosti Czech Trade a velvyslanectví ČR v Indii se od 9. do 13. května 2011 uskutečnila prezentace českého designu v Dillí a Mumbai v Indii. Do Indie se vydala delegace nejúspěšnějších českých společností představujících prostřený stůl, v čele s Moserem.