Jazyková verze

Angličtina
28.6.2016

Prestižní galerie William&Son slavila 1. narozeniny a Moser byl u toho

23. červen 2016 byl významným dnem pro luxusní prodejní galerii William&Son. Slavila totiž první narozeniny své existence v prestižní londýnské čtvrti Mayfair na Bruton street. William&Son nabízí a současně ručně vyrábí luxusní produkty zahrnující hodinky, kabelky, šperky či ručně zdobené pušky známé po celém světě. Pyšní se královskou známkou „Royal Warrant“, která opravňuje k dodávkám na anglický královský trůn.

Majitelé galerie, William and Lucy Asprey, uspořádali dne 23. června 2016 „narozeninovou oslavu“, kam pozval 200 významných klientů. Sklárna Moser zastoupená mistrem rytcem Tomášem Lesserem a exportním manažerem Pavlem Černým představila kolekci „Design Moser 2016“, kterou bude galerie vystavovat celé léto. Během slavnostní události představil rytecké řemeslo mistr rytec Tomáš Lesser, který si vždy na chvíli vyměnil svou roli s hosty. Ti si nadšeně vyrývali vlastní monogramy a dle jejich slov byli uchváceni krásou této ruční techniky.

Není bez zajímavosti, že designéři galerie William&Son spolupracují se sklárnou Moser na tzv. projektech na míru – bespoke design. Takto vznikly unikátní křišťálová mísa na jahody a smetanu či miska na marmeládu kombinované se stříbrnými prvky.

www.williamandson.com

Galerie William&Son oslavila první narozeniny