Jazyková verze

Angličtina
24.9.2012

PODZIMNÍ PAŘÍŽ OŽILA DESIGNEM

Milovníci módy a designu v lednu a v září netrpělivě čekají, až se otevřou brány veletrhů a výstav, aby nasáli vůni trendů pro nadcházející sezónu. Většina akcí se odehrává v Paříži, v hlavním městě životního stylu. Veletrh Maison et Objet je pro design jednou z klíčových světových výstav, na kterou se sjíždějí designéři, architekti a příznivci designu a umění z celého světa.

Cílem pařížské expozice bylo vnést do našich domovů styl a současné trendy, které nechtějí být pouze vystaveny na stáncích, ale hledají své místo přímo v našich interiérech.

V pořadí již druhá výstava sklárny Moser v Paříži v tomto roce se setkala s velmi příznivým ohlasem návštěvníků. Neutuchající kreativita, fantazie a smysl pro uplatnění moderního průmyslového designu do prostředí současného životního stylu jsou jedinečným příkladem vzniku designové kolekce uměleckého křišťálového skla, která byla v Paříži představena. Moderně pojatý design, v dokonalé kombinaci s vynikající řemeslnou prací sklářů a brusičů firmy Moser, tak opět přinesl čerstvý impuls do světa moderního stolování a bytového interiéru.

Veletrh Maison et Objet v Paříži