Jazyková verze

Angličtina
20.5.2013

Palác Dlouhá v Praze představil vzorový byt s doplňky Moser

Palác Dlouhá na Starém Městě v Praze z roku 1928 je příkladem domu, v němž byl ve třicátých letech minulého století užit nový styl kombinující modernu s doznívající secesí. V průběhu času však palác chátral a až díky novému developerskému projektu se jej podařilo zachránit, respektive "zrestaurovat" tak, aby byl zachován původní styl i dispozice včetně precizností detailů a nadčasového konceptu.

V tomto domě je nyní možné prohlédnout si vzorový byt, kde si zájemci o koupi bytů v paláci mohou udělat představu o možnostech úprav a zařízení. Je navržen v klasickém stylu, který zdůrazňuje art deco styl domu, odráží jeho historickou hodnotu, ale zároveň je nadčasový a doplněný nejmodernějšími materiály a vybavením.

Společnost Moser zapůjčila pro vzorový byt několik designově vybroušených kousků. Umělecká váza od designéra Libora Doležala či křišťálová mísa od Reného Roubíčka originálně doplňují luxusní interiér.

Palác Dlouhá se svými byty představuje ideální místo pro ty, kteří milují bydlení na Starém Městě a jsou rádi v centru dění, avšak neradi rezignují na komfort zahrnující například recepci se službou consierge, podzemní parkování a nákupní pasáž v přízemí, ve které si cestou domů mohou nakoupit kvalitní potraviny. A získáte-li místo s výhledem na Staré Město, Petřín či Pražský hrad, co více si přát. www.palacdlouha.eu

Vzorový byt v paláci Dlouhá v Praze s doplňky Moser