Jazyková verze

Angličtina
13.7.2012

ORIGINÁLNÍ CENY PRO ČESKÉ VÍTĚZKY EVROPSKÉ VOLEJBALOVÉ LIGY

Velikým úspěchem skončila účast české volejbalové reprezentace žen ve Final Four, který se ve dnech 5. a 6. července 2012 konal v Karlových Varech. České volejbalistky vyhrály poprvé v historii Evropskou ligu. O to více nás těší, že křišťálové ceny Moser pro vítězky putují právě do rukou českých hráček. Kromě křišťálových trofejí pro všechny členky vítězného týmu byly uděleny i individuální křišťálové trofeje v osmi kategoriích, z nichž tři putovaly rovněž do rukou českých hráček. Vítězný tým byl oceněn panem André Meyerem, prezidentem Evropské volejbalové ligy, který sklárnu Moser navštívil v minulém roce. Za sklárnu Moser předával ceny pan Richard Ullisch, ředitel pro obchod a marketing.

Finálovému úspěchu českých hráček předcházel Galavečer českého volejbalu, který se konal 19. května 2012 v Brně. V rámci Galavečera byli vyhlášeni a křišťálovými cenami Moser oceněni nejlepší volejbalisté roku 2011/2012. Celkem bylo uděleno deset křišťálových cen.

Originální křišťálové ceny jsou kreativním dílem designového centra sklárny Moser, Studia Moser. Hlavním cenám dominuje broušený volejbalový míč nad precizně vybroušenou volejbalovou sítí, celkově cena připomíná hráče ve výskoku na smeč.

Final Four Evropské volejbalové ligy