Jazyková verze

Angličtina
13.4.2011

Nová kolekce 2011

Vyberte si z naší nové kolekce Moser, která osloví milovníky moderního designu a potěší i klasiky. Moderní design dostal svůj prostor v kolekci Fresh From Moser, ale nezapomněli jsme ani na milovníky klasických výrobků Moser, které s léty nestárne. Naše nabídka zahrnuje hladké křišťálové nápojové sklo, výroční kolekci Splendid, broušené i hladké vázy a mísy ve fascinujících moserovských barvách. Celá kolekce je vyrobena z ekologicky čistého bezolovnatého křišťálu.


Výroční kolekce Splendid

Oslavte s námi 100. výročí nejslavnějšího a nejznámějšího nápojového souboru Splendid. Uvádíme unikátní výroční kolekci zcela nových a mimořádných výrobů s dekorem Splendid. Objevte s námi symbol vznešenosti a stylu, jedinečné moserovské zlaté dědictví.


 


Fresh From Moser 2011

Objevte s námi kolekci Fresh From Moser 2011, která přináší blahodárné osvěžení v podobě ručně tvarovaného hladkého i broušeného nápojového a interiérového skla, ale i jedinečné nové kolekce bižuterie a křišťálových dárků. Nové impulsy kreativity našich výtvarníků a sklářů, oddaných magickému kouzlu sklářského řemesla, jsou transformovány do nabídky praktických křišťálových dárků z kolekce PURE. Věříme, že i tentokrát vás výběr křišťálových výrobků bude inspirovat k obohacení vaší sbírky značkového křišťálu Moser.

 


Bižuterie Moser 2011

Představujeme novou kolekci originální a nadčasové bižuterie Moser s názvem Mystical. Každý záblesk světla, každý detail je odrazem tolik ceněné a neporovnatelné moserovské tradice, zručnosti a přesnosti. Inspirujte se symfonií barev a vyberte si atraktivní módní doplněk, který zvýrazní vaši krásu a eleganci. Krásná a elegantní žena je ozdobou každé společnosti a my jsme rádi, že k tomu můžeme přispět.