Jazyková verze

Angličtina
19.4.2013

Moser vyhlášen Nejobdivovanější firmou karlovarského kraje

Dne 2. března 2013 byly v Obecním domě v Praze vyhlášeny výsledky 15. ročníku ankety “100 obdivovaných firem České republiky”.

Naše sklárna byla vyhlášena jako vítěz v sekci Nejobdivovanější firma Karlovarského kraje a získala také druhé místo v oboru Průmysl skla, keramiky, porcelánu a stavebních hmot. Velmi si ocenění vážíme.

Pořadí 100 obdivovaných firem v ČR publikuje Sdružení CZECH TOP 100 již od roku 1999. Pro účely ankety jsou firmy rozděleny do 25 oborů podle metodiky OKEČ (odvětvová klasifkace ekonomických činností). Pořadí je sestavováno na základě hlasování manažerů významných společností, ekonomických a finančních analytiků, zástupců oborových sdružení, svazů a profesních asociací. V rámci hlasování oslovení odborníci hodnotí řadu kritérií, od základních ukazatelů firmy jako je kvalita výrobků či služeb, inovační schopnosti, finanční stabilita, hodnota firmy, přes vztah firmy k zaměstnancům, kam patří např. schopnost přilákat a udržet talentované lidi až po vztah ke společnosti tzn. odpovědnost k životnímu prostředí, komunikativnost, podpora regionu, charitativních a obecně prospěšných projektů apod. Celkové hlasování se týká 750 firem z 25 oborů.