Jazyková verze

Angličtina
27.4.2015

MOSER otevřel novou prodejní galerii v Šanghaji

Společnost CEFC, která je novým strategickým partnerem sklárny v Číně, otevřela v obchodním domě Hongkong Plaza v centru Šanghaje první prodejní galerii pro značku Moser. Tento slavnostní okamžik byl součástí oficiálního programu akce České republiky  pod názvem České dny v Šanghaji, která patřila k dosud ojedinělé události v rámci bilaterálních a obchodní vztahů mezi Českou republikou a Čínou. V Číně byla představena řada investičních příležitosti, české umění a kulturní a historické tradice naší země.

Slavnostní otevření prodejní galerie se uskutečnilo 25.dubna 2015 za účasti  Jana Hamáčka, předsedy Poslanecké sněmovny parlamentu České republiky, prezidenta společnosti CEFC, Chan Chauta, Jaroslava Tvrdíka, prezidenta Smíšené česko-čínské komory vzájemné spolupráce a dalších významných hostů z Číny i České republiky.

„Sklárna Moser podepsala memorandum o spolupráci s čínskou společností CEFC, která je šestou největší soukromou firmou v Číně a zároveň jednou z největších korporací na světě. Slavnostní podpis memoranda o vzájemné spolupráci se uskutečnil v prodejní galerii Moser, v Praze, Na Příkopě mezi prezidentem CEFC panem Chan Chautem a předsedou představenstva společnosti Moser, panem Antonínem Vlkem,“ vysvětluje Richard Ullisch, ředitel pro obchod a marketing.

„Design nové prodejní galerie v Šanghaji je autorským dílem studia „Closer Architects“, které pro sklárnu Moser také navrhlo oceňovaný interiér v prodejní galerii v Karlových Varech,“ doplňuje Richard Ullisch.

„Architektura šanghajské galerie vychází z tvaru broušeného křišťálu typického pro moserovské objekty a interiér tak působí, jako vybroušený z jediného bloku. Použitím leštěného mramoru a výrazným nasvícením dokonale vynikají unikátní barvy křišťálu Moser,“ říká architekt Martin Čermák.

Slavnostní otevření nové prodejní galerie v Šanghaji