Jazyková verze

Angličtina
29.2.2016

Moser daroval ceny pro vítěze soutěže Zasedačka roku

V nových kancelářských prostorech společnosti Microsoft byly ve středu 25. února 2016 slavnostně vyhlášeny výsledky 2. ročníku soutěže CBRE Zasedačka roku, která si klade za cíl ocenit nejzajímavější pracovní prostředí firem v České republice. Do soutěže se přihlásilo přes osmdesát firem a odborná porota složená z významných osobností světa realit, architektury, médií a marketingu vybírala ze třiatřiceti finalistů. Předsedkyně poroty, světoznámá architektka Eva Jiřičná, k letošním ročníku poznamenala: “Prostory vítězných firem všeobecně mají společnou vlastnost. Jsou navrženy pro spokojenost osob, které je využívají. Jsou místem, kde lidé samostatně nebo kolektivně pracují, schází se, mají možnost uvolněné komunikace mezi sebou. Jsem ráda, že se tento přístup objevuje i v českých firmách."

Stejně jako vloni se soutěžilo v pěti kategoriích a pro jejich vítěze mistři sklárny Moser vytvořili exklusivní, přes čtyři kilogramy vážící, křišťálové ceny. Jak uvedl autor výtvarného návrhu umělecký ředitel sklárny Moser Lukáš Jabůrek, ceny koncepčně vycházejí z grafiky soutěže CBRE Zasedačka roku a jsou vyrobeny z průzračného křišťálu v pěti různých barvách se symboly jednotlivých kategorií.

Další ročník soutěže, jejíž působnost se rozšiřuje i do sousedního Rakouska, bude zahájen v květnu letošního roku a sklárna Moser bude opět jejím partnerem.

Moser vyrobil ceny pro vítěze soutěže Zasedačka roku