Jazyková verze

Angličtina
9.1.2013

Křišťálová apartmá Moser v hotelu Mandarin Oriental Praha

Hotel Mandarin Oriental Praha začal nedávno nabízet nová hotelová apartmá, vytvořená pro nejnáročnější návštěvníky. Dvě značková křišťálová apartmá Moser, umístěná v barokním křídle hotelu, vynikají nejen svou velkorysou rozlohou a originálními architektonickými prvky, ale i okázalou atmosférou. Základní charakter apartmá byl vytvořen mistry sklárny Moser, kteří přesně řemeslně zpracovali vytříbené účelově-vyrobené doplňky a dekorace.

Apartmá Ludwiga Mosera, pojmenované po zakladateli společnosti, je přiměřeně majestátní a v hotelu se jedná o jedno z největších. Apartmá Leo Mosera, pojmenované po Ludwigově synovi, který společnost mezi dvěma válkami přivedl ke světové proslulosti, je korunováno nádherně klenutými stropy s vysokým barokním oknem, které slouží jako jeho ústřední bod. Stěny apartmá jsou vyzdobeny zarámovanými portréty Ludwiga a Lea Moserových a historickými obrazy scén ze sklárny.

Sortiment dekoračních prvků - křišťálové mísy a vázy překypující čerstvými květy, stejně jako karafy a křišťálové číše Moser - prezentují příznačné prvky společnosti Moser: nápadné shluky barev a charakteristickou hru světla.

Moser apartmá v hotelu Mandarin Oriental Praha