Jazyková verze

Angličtina

Svatební registr

Moser nabízí novomanželům a svatebním hostům službu svatebního registru v prodejnách Moser v České republice. Využijte široké nabídky značkového skla Moser a porcelánu Bernardaud, Herend a příborů Robbe & Berking. Náš odborně vyškolený prodejní personál Vám nabízí pomoc při výběru svatebních darů. Svatební registr Vám usnadní výběr dárků pro novomanžele. Každý z pozvaných hostů by jistě rád přinesl hezký dárek, který se bude novomanželům líbit a splní jejich očekávání. Svatební registr napoví, co si novomanželé přejí dostat ke svatbě.

Co Vám nabízíme?

Svatební registr může založit každý pár, který se chystá říci si své ANO. Při založení svatebního registru v jedné ze značkových prodejen Moser v ČR získává svatební pár okamžitou slevu ve výši 5% na veškeré zboží ze svatebního registru. Každému páru věnujeme jako dárek 2 vstupenky na komentovanou prohlídku sklářského muzea a sklářské hutě Moser. Na požádání Vás budeme rádi informovat o aktuálním stavu Vašeho registru. Po naplnění svatebního registru Vám zakoupené zboží doručíme.

Vybere-li si pár zboží za více než 100.000,- Kč, sleva se zvýší na atraktivních 10%. Ke svatebnímu registru v celkové výši více než 100.000,- Kč obdrží každý pár navíc křišťálový dárek značky Moser. Svatební pár dále zcela mimořádně získá stříbrnou zákaznickou kartu s trvalou slevou 10% i přesto, že podmínkou pro zisk stříbrné zákaznické karty je nákup v celkové hodnotě 500.000,- Kč. V případě uzavření svatebního registru a nákupu nad 100.000,- výjimečně tuto kartu novomanželům darujeme tak, aby si mohli doplňovat svoji kolekci o další nádherné kusy a při každém dalším nákupu mohli svoji slevu uplatnit.

Jak si založit svatební registr?

Pokud jste se rozhodli založit si svatební registr u firmy Moser, přijďte se osobně zaregistrovat do kterékoliv značkové prodejny Moser v České republice. Jedinou podmínkou pro registraci je předložení Vašeho svatebního oznámení. Prodejní personál Vás seznámí se všemi výhodami a podmínkami svatebního registru. Až budete mít přesnou představu o darech, které byste chtěli z nabízeného sortimentu obdržet, sepište je. Profesionální prodejní personál Vám bude při výběru zboží i vyplňování formuláře svatebního registru plně k dispozici a ochotně Vám poradí. Seznamte okruh svatebních hostů s Vaším registrem a poraďte jim, kde Vám dary mohou zakoupit. Novomanželům i hostům jsou k dispozici také dárkové poukazy Moser v hodnotě 1.000 Kč, 5.000 Kč nebo 20.000 Kč. Za tyto dárkové poukazy je možné koupit zboží ze svatebního registru. Poté se můžete začít těšit na ucelenou kolekci nádherných darů dle Vašeho osobitého vkusu, které jistě splní Vaše očekávání.

Chystáte-li si říci své ANO, využijte svatebního registru Moser. Rádi Vás osobně seznámíme s jeho obsahem a odborně poradíme.

Splňte si s námi Vaše sny.