Jazyková verze

Angličtina

Právní podmínky

Obsah internetových stránek www.moser-glass.com je chráněn autorským právem. Užití obsahu těchto stránek nebo jejich částí, zvláště rozmnožováním, rozšiřováním, zpracováním a spojením s jiným dílem, je zakázáno. Jiné užití než pro osobní potřebu je možné pouze s předchozím písemným souhlasem MOSER, a.s., a případně i autorů děl obsažených na těchto stránkách.

MOSER, a. s., je oprávněným uživatelem veškerých ochranných známek a log umístěných na těchto stránkách.

Ve společnosti Moser považujeme soukromí za velice důležité. Informace, které shromažďujeme, jsou používány k internímu vyhodnocení jako je statistika, a nejsou používány žádným jiným způsobem, stejně jako nejsou sdíleny s žádnými jinými organizacemi za komerčním účelem. Jestliže od nás v budoucnu nechcete dostávat žádné e-maily, oznamte nám to prosím prostřednictvím e-mailové zprávy na výše na e-mail customerservice@moser-glass.com.

Emailové adresy těch, kteří navštíví naše webové stránky, nikdy neposkytujeme žádným organizacím. Náš seznam zákazníků nikdy neposkytujeme jiným organizacím. Jestliže nám online poskytnete svou poštovní adresu, obdržíte výhradně takové informace, kvůli kterým jste nám poskytli svou adresu. S osobami, které nám online poskytnou své telefonní číslo, se telefonicky spojíme výhradně za účelem, kvůli kterému nám je poskytli, nebo v případě, kdy jim nemůže být doručena naše emailová odpověď.

Nespolupracujeme s žádnými reklamními servery a se žádnými reklamními společnostmi nemáme žádný zvláštní vztah. Informace o našich zákaznících nikdy nepoužíváme k jakýmkoli novým a neočekávaným účelům.

Poslední aktualizace: 1. července 2015