Jazyková verze

Angličtina

Mise, vize, hodnoty společnosti Moser

MISE SPOLEČNOSTI MOSER

Vytváříme originální křišťálová díla, která přinášejí krásu.

VIZE SPOLEČNOSTI MOSER

Moser je tvůrce originálních nápojových souborů a uměleckých děl z křišťálového skla, kterými udává směr v oblasti užitného umění.

KLÍČOVÁ HODNOTA SPOLEČNOSTI MOSER

Poskytujeme Vám jedinečný estetický prožitek prostřednictvím křišťálových děl nadčasové umělecké hodnoty spojené s vysokou hodnotou užitnou.

Mistrovství

Věhlas sklárny Moser je od samého počátku založen na rukodělném umění mistrů sklářů, brusičů, malířů a rytců. Každé vytvořené dílo je jedinečné a vyžaduje precizní zvládnutí celého procesu ruční výroby krok za krokem. Taje uměleckých a řemeslných dovedností se předávají tradičně z generace na generaci. Být mistrem ve sklárně Moser znamená být světově uznávaným odborníkem ve své profesi.

Styl

Luxusní nápojové soupravy, interiérové doplňky a umělecké rytiny, to vše v osobitých tvarech a charakteristických barvách Moser, jsou díla právem považovaná za symbol krásy a kvality. Křišťál Moser svou nadčasovou uměleckou a užitnou hodnotou vytváří nezaměnitelný životní styl a je i výhodnou investiční příležitostí.

Renomé

Křišťálová díla Moser se stala díky své jedinečné kráse, kvalitě a důvěryhodnosti značky Moser symbolem uznání a ocenění výjimečných osobností celého světa.

Originalita

Každý křišťálový výrobek z dílny Moser je originál díky svému designu a ručnímu zpracování. Sklářští výtvarníci a designéři z celého světa vyhledávají možnost realizovat své návrhy z českého křišťálu Moser výjimečného svou kvalitou a nezaměnitelnými barvami. Díky této spolupráci vznikají limitované kolekce a unikátní umělecká díla originálního designu.

Exklusivita

Manufakturu Moser založil v roce 1857 v Karlových Varech vynikající rytec a obchodník Ludwig Moser. V krátké době po otevření sklárny se stal císařským dvorním dodavatelem. Luxusní křišťál Moser je pro svou výjimečnost a krásu používán již více než sto padesát let ve významných domech a palácích panovníků, státníků a vlád. Moser je rovněž vyhledáván osobnostmi, které určují trend luxusního životního stylu.