Jazyková verze

Angličtina

Certifikát o původu

Certifikát o původu

Každý křišťálový výrobek Moser provází certifikát o původu. Certifikát garantuje původ a nejvyšší kvalitu zakoupeného výrobku.

Křišťálová díla Moser jsou výhradně ručně foukaná, broušená a dekorovaná. Značka Moser, rozvíjená od roku 1857, je zárukou vysoké uměleckořemeslné úrovně zpracování, originálního designu a nezaměnitelné krásy. Svou nadčasovou uměleckou a užitnou hodnotou vytváří křišťál Moser nezaměnitelný životní styl a je rovněž výhodnou investiční příležitostí.

Jedinečnost manufaktury Moser a jejích výrobků potvrzuje i členství v prestižním francouzském společenství luxusních značek Comité Colbert. Hlavním cílem asociace je šířit a propagovat ve světě hodnoty jako jsou tradice, řemeslná dovednost, kreativita a inovace.

Každý rok sklárna Moser přináší nové umělecké kolekce vytvářené jak na základě návrhů současných renomovaných sklářských designérů, tak podle nejzdařilejších vzorů sklárny pocházejících z nejslavnějších stylových období od druhé poloviny 19. století až po žhavou současnost. Sklářští mistři s výtvarníky Moseru rovněž tvoří jedinečné ateliérové práce na zakázku klientů.

Limitované kolekce Moser

Limitované kolekce jsou navíc doprovázeny certifikátem s číslem limitované série a podpisy autorů. Číslem limitované série a podpisem designéra či rytce je také opatřen křišťálový výrobek. Logo Moser je samozřejmostí na všech křišťálových výrobcích Moser.

Zásady péče o křišťálové výrobky Moser

Nechť jsou křišťálová díla Moser navždy cennou součástí uměleckých sbírek svých majitelů a nechť svou uměleckou a řemeslnou hodnotou těší mnohé generace znalců a obdivovatelů křišťálové krásy.