Jazyková verze

Angličtina

Akce pro návštěvníky

Velikonoce ve sklárně Moser

Každoročně pořádá sklárna Moser velikonoční akci, která se koná na „Bílou sobotu“ o Velikonocích. Během dne je pro všechny návštěvníky připraven bohatý a atraktivní program – hudební vystoupení dětí ze ZUŠ A. Dvořáka, prodej zdobených perníčků nebo kraslic, velikonočního pečiva a samozřejmě prodej křišťálových výrobků Moser za mimořádně výhodné ceny. Součástí programu jsou bezplatné prohlídky sklářského muzea a hutě s výkladem průvodce. Nejmenší návštěvníci si mohou vyrobit velikonoční dekoraci v kreativní dílně. Na závěr si mohou návštěvníci vychutnat lahodnou kávu a domácí koláč v kavárně CAFÉ MOSER.


Den otevřených dveří sklárny Moser

Pro všechny návštěvníky je připraven bohatý program, k poslechu tradičně hraje kapela, která má v repertoáru světové i české hity, pro děti je připraven animační tým s písničkami i tancem a mnoho dalšího. Vždy probíhají neomezené prohlídky sklářského muzea a hutě s výkladem průvodce, prezentace rytce, leštičky, malířky a soutěže pro děti. Nechybí bohatá nabídka křišťálových výrobků za ceny nabízené výhradně v Den otevřených dveří. Občerstvení a parkování zajištěno.

Adresa: Kpt. Jaroše 46/19, vedle obchodního centra Varyáda, 360 06 Karlovy Vary - Dvory, tel.: 800 166 737, +420 353 416 242, e-mail: customerservice@moser-glass.com

Exkurze sklárny Moser

Prohlédněte si fotogalerii návštěvníků sklárny Moser


Vánoční sobota v Moseru  

Pravidelně každý rok pořádáme oslavu adventní soboty ve sklárně Moser v Karlových Varech. Návštěvníci zde prožijí předvánoční atmosféru, zapomenou na shon a vychutnají si podmanivou atmosféru Vánoc v doprovodu koled a vůně vánočního cukroví. Připravený je vždy vánočně laděný hudební program dětí ze ZUŠ A. Dvořáka a taneční vystoupení v podání dětských souborů DDM v Karlových Varech. Součástí je i prodej svařeného vína či horkého dětského punče pro zahřátí. Ve stanovených termínech se konají bezplatné prohlídky sklářského muzea s videoprojekcí a prohlídky sklářské hutě s odborným výkladem průvodce za zvýhodněnou cenu 50 Kč/osoba. Jakékoliv křišťálové dílo Moser, které v tyto dny zakoupíte v prodejní galerii Moser, zkušený mistr rytec podle Vašeho přání přímo na místě zdarma opatří jménem nebo monogramem. V prodejní galerii je současně připravena široká nabídka křišťálových výrobků Moser za mimořádně výhodné ceny a návštěvníci tak mohou využít jedinečné příležitosti k nákupu vánočního dárku. Myslíme i na děti, které si mohou v kreativní dílně vyrobit různé vánoční dekorace. V kavárně CAFÉ MOSER se pak každý rád zahřeje, odpočine a vychutná lahodnou kávu s domácím koláčem.